mesiac
Utorok, 16.4.2024
Meniny má Dana, Danica

Astrológia a horoskopy - 

astrologia

neznámy
neznámy | 2.2.2017 19:36
stalo sa este niekomu, ze nanho ani jedna charekteristika podla astrologie neplati? planety v domoch, cyklus planet, aspekty ...celkovy vyvoj zivota
neznámy
neznámy | 2.2.2017 21:37
Tak neviem ako u ostatnych ale u mna plati tak na 60% -WINKIE-
neznámy
neznámy | 3.2.2017 06:35
a máš dobrý dátum narodenia? -PUH-
neznámy
neznámy | 12.2.2017 10:43
to je celkem běžné, najděte si knihu, jejíž interpretace jsou vám bližší
neznámy
neznámy | 16.5.2017 19:46
Vážení priatelia, tu som pred časom spomenul, že astrológia nefunguje. Bolo tu pár názorov, že ano a že to dosť dobre nechápem z informácií, ktoré som načítal a treba to hodnotiť komplexne a nie vytrhnuté z kontextu. Tak som nelenil a dal som si vypracovať profesionálny horoskop od jedného z max troch najznámejších astrológov z našej zemepisnej šírky. a čuduj sa svete po jeho konzultácií opakujem bol úplne mimo a astrológia je absolútny nezmysel. pardon aby som teda celkom neznehodnotil jeho prácu.. tak asi 20% to mohlo byť o mne. Ale podľa štatistiky platí, že až 50% vecí môžem uhádnuť len náhodným výberom. Podotýkam bolo to úplne mimo.
neznámy
neznámy | 16.5.2017 20:59
byla to osobní konzultace, nebo písemná práce?
neznámy
neznámy | 16.5.2017 21:02
cez viber.. konzultácia
neznámy
neznámy | 16.5.2017 21:30
viber?

to je něco jako skype?

A vy jste to tomu astrologovi říkal, že se mýlí?
neznámy
neznámy | 16.5.2017 22:18
od jedného z max troch najznámejších astrológov z našej zemepisnej šírky

mě by docela zajímaly aspoň iniciály toho "jedného z max troch" :D, protože ať přemýšlím, jak přemýšlím, kdybych si dneska měla nechat dělat od někoho astrologický rozbor, tak by asi dlouho (a marně) hledala.-LOL-
Přemýšlím, koho bych dala do TOP 3, po delším hloubání by se jistě někdo našel, ale jestli by splnil veškerá má očekávání ohledně rozboru radixu, nevím...-CONFUSED-
Koneckonců v určité životní etapě člověk zjistí, že nejlépe se zná (měl by se znát) jen on sám - ale musí si to připustit(včetně pozitivních i negativních stránek).
neznámy
neznámy | 16.5.2017 22:23
Myslíš, že tou našou myslí alien aj Vašu? -WINKIE-
neznámy
neznámy | 16.5.2017 22:29
no nad tím právě dumám ...-LOL-
myslím, že to tak nějak bude....-LOL-
Bohužel ze slov. astrologů znám jenom Rudiho a ten na ten TOP určitě patří...-PUH-
neznámy
neznámy | 16.5.2017 22:30
Asi si len vymenené dieťa v pôrodnici a narodil si sa o 3 týždne skôr -PUH-
neznámy
neznámy | 16.5.2017 22:35
No ale ten, pokiaľ viem, nevibruje :D
neznámy
neznámy | 16.5.2017 22:36
tak to je z obliga...-LOL-
neznámy
neznámy | 16.5.2017 22:53
To že se ve výkladu nepoznáváme ještě není důkazem že astrologie nefunguje.
Může to mít celou řadu příčin že výklad není po chuti.
Renomovanost v dnešní době ještě nic neznamená.
Spíše bych řešil to zda je daná osoba kompetentní.
neznámy
neznámy | 16.5.2017 22:56
Ve své vlastní vibraci určitě vibruje. Jinak by nežil.
neznámy
neznámy | 16.5.2017 22:57
Myslím, že někdy po čtyřicítce je nesmysl nechat si vykládat od někoho nativ, resp. čekat, že mu bude někdo vykládat jeho života běh. Nikdo neví, pokud tvůj nativ nezkoumal a nerozmlouval s tebou, cos s ním dělal a udělal.
Astrologa bych navštívila, abych se poradila o problému.
Chápu, že když se dostanete k radixu, asi "koukáš". To se mi stalo taky. Ale nelze z toho "vinit" astrologii. Svým způsobem to řekla Vodnářka, když pravila, že každý se nejlépe zná sám... já bych to doplnila v kontextu s astrologií, že každý nejlépe ví, jak planety a aspekty atd. v jeho horoskopu fungují.
Př.: Mám kvadrát Saturna na Merkura (z 12. do 3.domku). Vyslechla jsem, přečetla hafo interpretací, některé mě rotesmály, některé otrávily, ale na tu "pravou" jsem si musela přijít posléze sama. S tím, že během let se vliv tohoto aspektu proměňoval a to tak, že ho nyní vnímám převážně jako kladný. Což ti astrolog, kterému zavoláš data, nemá z čeho říct. Musel by s tebou strávit spoustu času...
neznámy
neznámy | 16.5.2017 23:04
:)
Tak ale ono je celkom jedno kto to bol, veď ako môže dopadnúť akákoľvek konzultácia, ak je človek presvedčený o nezmyselnosti oboru, a za účelom to dokázať ju absolvuje......
neznámy
neznámy | 16.5.2017 23:04
Existuje jistá norská studie která říká že lidé kteří se léčili alternativní medicínou jsou na tom hůře než ti co se léčili konvenční medicínou.
A já té studii celkem věřím. Umím si to představit.
Vtip je v tom že lidé čekají na to že jim kouzelná formule z přírody umožní žrát a mlaskat u toho hubou jako dřív aniž by museli cokoli doopravdy sami podniknout pro svoji záchranu.
Astrolog nemá vyhovovat klientovi ve výkladu. Klient má následovat astrologa až tam kde on je schopen ukázat mu "kouzlo" jeho vnitřního já. Při výkladu by měl umět pochopit svoji celistvost, né to že je jedním ze "zvířat" zvířetníku.
Nenalezl li jsem a nebyl li schopen "on rozeznat moji genialitu", znamená to že metoda je nanic? Chce to lepší argumenty tyhle jsou hliněné.
neznámy
neznámy | 16.5.2017 23:09
Jsi někdy tak názorově nekonzistentní - pamatuju, jak jsi zakládal téma s totožným názvem. Samozřejmě, žes mohl změnit názor - ale ty jedeš z jednoho kraje na druhý. Proč podsouváš pisateli, že si žádal, aby mu astrolog vyhovoval ve výkladu? Např. já jsem naprosto přesvědčena, že písemné výklady jsou na dvě věci.
Nazýváš jeho argumenty hliněnými, aniž by přinesl třeba šnuptychlový svůj.
Stránka:
1 2 3
 

Poèítam horoskop... Počítam horoskop...