mesiac
Piatok, 29.3.2024
Meniny má Miroslav

Astrológia a horoskopy - 

Astro Selfconnection 2016

neznámy
neznámy | 8.9.2016 07:58
Sdílím příspěvek Vojty Franče. Osobně mi to tento rok nevyjde, ale přijde mi to jako velmi zajímavá záležitost, které bych se v budoucnu ráda zúčastnila.

Cituji:

Astro Selfconnection 2016

Rád bych vám představil svůj nový astrologicko - konstelační kurz, který se chystám zahájit 3.října a na který vás tímto zvu.

Učím astrologii již 5 let, ale zjistil jsem, že astrologie se nejlépe předává osobním prožitkem. Existuje spoustu skvělých knih o astrologii, ale nic vám nevynahradí osobní prožitek, kdy víte a cítíte, jaké to je stát v pozici té které planety. Kdy jí doslova jste, její energie vámi protéká - to je za tisíc slov. Vnímáte svět z její perspektivy. Cítíte její tíži či lehkost, sílu či eleganci, vnímáte její démonické, božské či každodenní projevy. Hovořím o archetypech, o nichž si můžete číst - nebo se s nimi přímo spojit. Podobně jako můžete o dracích či koních číst - či na nich jezdit.

Zvu vás na tuto "archetypální jízdu" všemi planetami naší sluneční soustavy.

Témata setkání:

1. Slunce a Luna. Král a Královna. Otec a Matka. Cíl a Smysl. Světlo a Temnota. Zlato a Stříbro
2. Venuše a Mars. Láska a Válka. Tvoření a Ničení. Sex a Splynutí. Instinkt a Cit. Meč a Květ. Muž a Žena.
3. Merkur, posel bohů, propojovatel. Smíšek i moudrý blázen. Jeho interakce se všemi ostatními.
4. Jupiter a Saturn. Expanze a Koncentrace. Uvolnění a stažení. Víra a řád. Vize a forma. Odvaha a Rozvaha. Dva strážci řádu, dva tvůrci systémů, dva druhy moudrosti.
5. Uran. Rebel a Prométheus. Jít si svou cestou. Unikátnost. Průlom. Vývoj. Kosmické vědomí.
6. Neptun. Inspirace. Kreativita. Astrální svět. Bloudění. Snění. Nekonečno. Malá mořská víla.
7. Pluto. Nevyhnutelnost. Transformace. Enormní Síla a strach z ní. Až na dřeň a do morku kostí.

http://ografologii.blogspot.cz/2016/08/astro-selfconnection-2016.html
neznámy
neznámy | 8.9.2016 09:36
díky za odkaz...taky jsem už na to koukala, vypadá to zajímavě.
neznámy
neznámy | 8.9.2016 11:27
Mno, akorát velikost skupiny je 3-5 lidí jak tak koukám, takže už to bude asi obsazeno.
neznámy
neznámy | 8.9.2016 13:21
škoda, ....ale to je jistě v Praze, že? Kdo by se tam "trepal"....:)
Dle mého tam budou rozebírat vlastní zkušenosti, tohle máme i my na Moravě pod názvem "Sám sobě astrologem" (skupinka max. 6 lidí)......vždycky se tam super odreaguju -LOL-
neznámy
neznámy | 9.9.2016 12:09
podobný seminář měla Martina Lukášková v Brně na Skleněné louce

Poèítam horoskop... Počítam horoskop...