mesiac
Pondelok, 24.2.2020
Meniny má Matej

Astrológia a horoskopy - 

Alfiradria II, horoskop D. Barrymore

martinbd
neznámy
neznámy » martinbd | 5.6.2017 13:45
Naozaj výborná technika. Otestovala som ju už asi na 10 členoch rodiny, úžasne to sedí. Aj u mňa, u ďalších. A vždy pri prechode do nového veľkého obdobia sa stalo niečo významné.

Tiež ťažké obdobia sú naznačené problematickou planétou v radixe. Keď potom príde v rámci striedania planét na rad práve tá, človek to obyčajne pocíti na udalostiach. Alebo takú kombináciu Saturn - Mars a pod.

A zase keď sa dostane k slovu "najlepšia", silná planéta radixu s nejakým dobrodejom, je to skvelé obdobie. Aspoň tak sa mi to javí.
Napr.:
Svadba: obdobie Jupiter-Venuša
Dieťa: Jupiter-Mesiac, atď atď.
neznámy
neznámy » martinbd | 5.6.2017 13:46
Takto sa dá zároveň úžasne predikovať, kedy nastane nejaká ďalšia významná zmena v živote.
martinbd
martinbd | 5.6.2017 14:04
áno, výborná technika, tiež som si všimol, že aj ako všeobecný signifikátory fungujú, teda ako píšeš, že Jupiter Mesiac na deti, alebo svadbu a podobne, napríklad ťažké obdobie býva Saturn Mesiac, alebo Mesiac Saturn, u hercov často vstup do veľkého Mesačného obdobia znamená, že si založia rodinu, svadba, deti, napríklad G. Paltrow, presne pri vstupe do Mesačného obdobia, takže veľký Mesiac, malý Mesiac a hneď dieťa, svadba :), rozvod pri vstupe do Saturna, teda Saturn Saturn , odcudzenie s maželom, Saturn Mars rozvod :). A to má Marsa v 7. dome. Takže v Mesačnom období sa vydala, mala deti, prišlo Saturnské, hneď po tom období a hneď rozvod. A tých príkladov sa mi tu kopí veľa, takže asi to nasúkam do ďalšieho videa. Podobne U. Thurman, veľký Mesiac, malý Mesiac, narodenie syna. Moja kamarátka to isté, vstup do Mesačného obdobia, veľký Mesiac, malý Mesiac, je tehotná, prvé dieťa, Einstein tiež vstup do Mesačného obdobia, narodenie syna. T. Hanks vstup do mesačného obdobia, svadba atď.

Viem že sa nikomu nechce veľmi púšťať do novej astrologickej techniky, lebo ani mne sa nechcelo, ale táto dáva neuveriteľné výsledky a mám dojem, že zo všetkých techník čo poznám, je táto asi najlepšia, umožňuje vidieť celý život z nadhľadu a pomáha pochopiť fungovanie horoskopu, identifikovať, ktorá planéta ako funguje. Takže vám odporúčam si túto techniku naštudovať, ak chcete mať dobré výsledky. :)
Claire
Claire » martinbd | 5.6.2017 20:16
Vím, že jsem stále začátečník, přesto nebo i proto prosím o radu. Moooc se mi tato technika zalíbila, přišla mi docela průhlednější a jednodušší vzhledem k delším obdobím vládnutí času planetami. Jen se nějak nemohu sama najít v důležitých momentech svého života. Nevím, kde dělám chybu.

Možná se dokážu najít cca 6-12 měsíců zpátky. Dělá při této technice velký problém např. čas narození? Svým časem narození si nejsem jistá. Zkoušela jsem zadat rozdílný čas a data mi vyšly stejně, proto jsem měla pocit, že přesný čas tady není tak úplně důležitý.

Vládcem mého času v současnosti je Saturn. Jak přesné a všeříkající :D I proto by mě zajímalo něco víc o této technice.

Moc děkuji za pomoc -FLOWER-
martinbd
martinbd » Claire | 5.6.2017 20:46
áno, to je ďalšia výhoda tejto techniky, že nie je až taká citlivá na čas narodenia, ale ak má niekto Slnko blízko ASC/DSC, tak sa môže denný horoskop stať nočným a opačne, takže v tom prípade je na čas narodenia citlivá, ale ináč až tak nie.

Dôležité je skúmať začiatky veľkých období, na rozhraní týchto období sa zvyknú udiať dôležité zmeny v živote. Potom dôležité obdobia sú tie, v ktorých sa spoja vládcovia času, ktorý sú v radixe tiež nejako spojený, napríklad ja mám v radixe Jupiter trigon Slnko a keď bol vládca času veľký Jupiter a malé Slnko, tak sa udiali veľmi pozitívne a dôležité veci v mojom živote, ale keď som mal obdobie veľký Mars a malé Slnko a v radixe mám Slnko v kvadratúre na Mars, Slnko je v IV. dome, dom rodiny, tak to spustilo dosť vážny konflikt v rodine. Ale napríklad aj prepojenie planéty a jej vládcu občas funguje, napríklad keď mám Mars vo Váhach, kde vládne Venuša, tak v období, kde sa spojí veľký Mars a malá Venuša, alebo naopak, mi to aktivuje tú tému toho Marsu.

Dôležité je nájsť najlepšiu a najhoršiu planétu v horoskope, čiže zvážiť domicil, povýšenie, sektu, dom, aspekty. Ak príde vláda dobrej planéty, tak sa potom tomu človeku darí ale v tom zmysle, v akom je v horoskope, ak príde vládca zlej planéty, tak sa človeku nedarí, zjednodušujem to, aby to bolo jasné. V tom videu som to vysvetlil na príklade horoskopu D. Barrymore. Spravím asi ešte ďalšie video.
Claire
Claire » martinbd | 5.6.2017 21:47
Za další video budu moc ráda.
neznámy
neznámy » martinbd | 5.6.2017 22:00
Martine, veliké Díky za Tvá videa.
-FLOWER-
zajo
zajo » martinbd | 6.6.2017 23:47
Zaujimava tato technika celkom to to aj mapuje tie moje zivotne udalosti-ROLL-
martinbd
martinbd » zajo | 8.6.2017 21:11
čo napríklad?
neznámy
neznámy » martinbd | 9.6.2017 07:03
Tie videa su super. Diky. Dufam ze mi to umozni aj starfisher este som nekukala a urcite dam feedback ako to sedi u mna. A kuknem si dalsie videa 😆
zajo
zajo » martinbd | 9.6.2017 09:35
Narodenie dceri napriklad ;)
martinbd
martinbd » zajo | 9.6.2017 10:21
a čo si tam mala v tom čase, akých vládcov času?
zajo
zajo » martinbd | 9.6.2017 15:33
Merkur slnko merkur vladca 5.domu slnko 4.domu
martinbd
martinbd » zajo | 9.6.2017 16:08
aha :), a ešte niečo zaujímavé?
zajo
zajo » martinbd | 9.6.2017 16:53
No napriklad obdobie Merkur/ saturn bolo zaujimave Merkur vladca 1.a 5. domu saturn vladca 8.,9,10 domu -PUH- okrem ineho nechcem rozpisovat vsetko odisla som zit do zahranicia kde som dodnes ;)
martinbd
martinbd » zajo | 9.6.2017 17:24
Aha, tak to dáva zmysel. Ja čo som si prešiel jednotlivé obdobia, tak mi to tiež zapadalo. Napríklad v období veľký Jupiter, malý Mesiac som dostal ponuku práce, Mesiac mám v radixe v 6. dome v sextile na Jupiter.
zajo
zajo » martinbd | 9.6.2017 17:41
A jupik je vladca coho? -ROLL-
martinbd
martinbd » zajo | 9.6.2017 18:05
Jupiter vládne 9. domu, v tom čase som aj cestoval a dokonca počas tranzitu Jupiter Mesiac a zároveň tam bola paralela Jupiter Mesiac.
neznámy
neznámy » martinbd | 9.6.2017 21:15
Takze jupik jupik obrovske moznosti karierne.jupiter doma.
Jupiter venusa svadba.venusa vladne siedmemu domu.
jupiter merkur prve dieta. Jupiter v konjukcii s merkurom v exile. Ale vobec netusim ako to suvisi s dietatom.
mars mars druhe dieta. Moze byt aj mars slnko. Ratala som to od oka. Mars mam v domicile.
slnko slnko vladca mc karierne moznosti
slnko venusa slnko doteraz neviem ci druhy alebo treti dom. Ide o sekundy...venusa v trigone na uran v tretom dome a to cele bolo o sebahodnote a slobode
Teraz mam slnko saturn....
tak sa tesim na slnko jupiter bo slnko vladca mc jupiter v domicile....celkom mi to cele dava zmysel ☺
Stránka:
1 2
 

Počítam horoskop... Počítam horoskop...