mesiac
Piatok, 26.4.2024
Meniny má Jaroslava

Astrológia a horoskopy - 

Ahojte

neznámy
neznámy | 22.12.2014 01:58
Rád by som sa opýtal či sa dá vyčítať príťažlivosť človeka z osobného horoskopu popr.aké aspekty/obsadenie domov poukazuje na to že daná osoba bude príťažlivá pre opačné pohlavie. Za odpoved vopred dakujem :D
martinbd
martinbd | 22.12.2014 08:20
Tak nie som si úplne istý, či to funguje vždy, ale u žien Venuša v 1. dome, ASC v Levovi, Venuša v konjukcii so Slnkom, ASC v Škorpiónovi dáva magickú príťažlivosť, možno aj Venuša blízko MC. U mužov to neviem posúdiť, možno zvýraznené mužské planéty, teda Mars, Slnko, Jupiter. Každopádne je to potrebné posudzovať v kontexte celého horoskopu a vkus je tiež dosť subjektívny.
neznámy
neznámy | 22.12.2014 10:11
No tak si myslim, ze pre kazdeho je pritazlive nieco ine, ale napr. o pritazlivosti u zien hovori Venusa, aj ked to, co sa niekomu môze zdat pritazlive, to zasa iny tak nemusi vidiet. Vseobecne pritazlivi podla môjho nazoru byvaju ludia s Venusou v Levovi, ci uz muzi al. zeny, tiez u muzov dodava sarm Mars v Levovi, zalezi vsak aj na ostavnych aspektoch. Tajomne pritazlive so skrytym vyzarovanim su tiez zeny s Venusou v Skorpionovi. Ale napr. aj postavenie Merkur konjunkcia Venusa môze byt pritazlive, tu sa spaja intelekt, prijemne vystupovanie, hlas s prirodzenym sarmom osobnosti, pripadne ine harmonicke spojenie Venuse a Merkura.
To koho povazujeme za pritazliveho tiez zavisi podla môjho nazoru od toho, kde my samy mame Ascendent a Descendent. Napriklad mna s mojim Ascendentom v Baranovi pritahuju energicke, sebavedome a sportovo zalozeni tipy muzov. Nakolko mam vsak Venusu v 7. dome, je pre mna dôlezity tiez atraktivny vzhlad muza. Takze je to individualne.
To postavenie Venuse v 1. dome vsak hovori aj o tom, ze clovek prilis dba o svoj vzhlad a povazuje sa za atraktivneho. Na mna tito ludia pôsobia vsak namyslene a to ma od nich odradza.
neznámy
neznámy | 22.12.2014 10:33
co som si ja vsimol, tak u zien casto pritazlivost suvisi s venusou prepojenou s 1. alebo 8.domom, pripadne analogicky so znameniami barana a skorpiona... a z aspektov by som vypichol hlavne konstelacie venuse s uranom, plutom a marsom...
ascendent lev, ci stelium v 5.dome, ci 8.dome tiez vie dodat osobne kuzlo...
samozrejme, kazdemu sa paci nieco ine, to co som tu spomenul skor plati pre vseobecnu atraktivitu...vid horoskopy sexsymbolov svojej doby (liz taylor, marilyn monroe, angelina jolie...). u muzov to nemam tak preskumane, ale asi tam bude skor zalezat viac na marsovi, ci slnku... venusa moze u muzov skor dokreslovat ako hrat hlavny prim v atraktivite...
neznámy
neznámy | 22.12.2014 17:45
Pridám čosi do diskusie, hehe.... Na jednom kurze som sa dozvedela názor istého českého tradičného astrológa, že veľmi príťažlivé sú ženy so Slnkom v rakovi a Mesiacom v blížencoch. Nakoľko mám niekoľko kamarátok s takým usporiadaním planét, tak som si to všímala. Pôsobia žensky, starostlivo, a zároveň hravo, komunikatívne, vyžaruje z nich šarm.
neznámy
neznámy | 22.12.2014 17:54
Fakt jo:D asi na tom něco bude, jsem račice s měsícem v blížencích + venuše v raku v kv. na uran-SHAME-:D:)
neznámy
neznámy | 22.12.2014 18:03
tak to ti gratulujem :)
neznámy
neznámy | 22.12.2014 18:06
:) Jsi mi teda udělala radost v předvánočním období.-HEART--KISS- -FLOWER-
neznámy
neznámy | 23.12.2014 07:47
darmo mam Venusu v 1.dome, ked asc. mam v znameni Panny--
neznámy
neznámy | 23.12.2014 17:51
ahoj akavik, a prečo hovoríš "darmo"? Podľa mňa je ASC v panne príťažlivý ascendent, takí ľudia majú vkus, aspoň čo sa týka módy. A Venuša tomu pridáva ešte viac na ženskosti / atraktivite.
martinbd
martinbd » martinbd | 23.12.2014 18:43
Ešte by som pridal čo by mohlo byť, že Venuša aspektovaná Plutom, môže dodať na prítažlivosti. Ak je súčastne splnené, že Saturn nie je v 7. dome, ale je tam Venuša, Slnko alebo Jupiter.
neznámy
neznámy | 23.12.2014 20:24
aj ja to mam takto- Venuša 1.dom, ascendent Panna
mafap
mafap | 23.12.2014 20:50
a co take pluto na asc.?-ROLL-
neznámy
neznámy » martinbd | 25.12.2014 13:36
No neviem, neviem... -SHAME- :) -PUH-
martinbd
martinbd | 25.12.2014 15:40
čo nevieš?
neznámy
neznámy » martinbd | 25.12.2014 15:43
Tu kombinaciu co si napisal (Venusa aspektovana Plutom, Jupiter 7. dom) mam ja... -PUH- To neviem, neviem bola viac menej len sranda... :)

Ale kedze si napisal "by mohlo byt a moze" tak to beriem... :D
martinbd
martinbd | 25.12.2014 16:41
nie tak, tušil som, že to tak niekto pochopí. Venuša v harmonickej väzbe na Pluto, ale aj Venuša by mala byť dosť silná, dobre postavená, to bola jedna možnosť.
Druhá možnosť je buď Jupiter, alebo Venuša, alebo Slnko v 7. dome, ale aby tam nebo súčasne Saturn, ale vždy vzhľadom na celok horoskopu. Napríklad: Slnko v konjukcii s Venušou vo Váhach a Jupiter v 7. dome, by bola zaujímavá kombinácia.
martinbd
martinbd » martinbd | 25.12.2014 16:43
Teraz mi napadlo, že lepšie je na konkrétnom príklade. Poznám dievčinu, Venuša v Levovi blízko MC, ASC Škorpión. A muži okolo nej len tak bzučia. :)
neznámy
neznámy | 25.12.2014 17:09
VED PRAVE, VYSOKA LATKA A POTOM NIKTO NESPLNA..ANI JA SAMA
neznámy
neznámy » martinbd | 25.12.2014 17:15
Hmm... No ja mam Pluto v konjunkcii s Venusou v Skorpionovi v 10. dome... A Jupiter v 7. dome... To nie je zaujimava kombinacia? :)
A k tomu Jupiter a Venusa tvoria trigon... :D

A teraz bez akejkolvek srandy dam ti aj ja jeden konkretny priklad... Mna... Okolo mna tiez muzi len tak bzucia!... V praci (vacsinou maju dost vysoke postavenie napr. riaditela alebo majitelia) a su zenati s detmi... -NOOO-
Stránka:
1 2 3 >
 

Poèítam horoskop... Počítam horoskop...