mesiac
Utorok, 16.4.2024
Meniny má Dana, Danica

Astrológia a horoskopy - 

8. dom

neznámy
neznámy | 5.6.2015 09:09
Mám taky vládce 8 domu (štír) v 7 domě a navíc jupíka a neptuna v 8 domku-SAD-.

Se smrtí jsem se docela setkávala a docela i dost prožívala......mám už jen jednu babi, ta má 94 let:), taky mi docela brzo zemřel táta.
neznámy
neznámy | 5.6.2015 09:20
Lunu v blížencích 8 domě mám můj syn, je v trinu na urana a sextilu na jupíka.
A 8 dům má v blížencích vládce (merkur) v 4 domě, tak nevím jak by se to mělo projevovat, ale na to že je ještě nezletilý, tak už má jen jednu babičku a když mu zemřeli dědové, tak to hodně prožíval, byl ještě dítě......
neznámy
neznámy | 5.6.2015 09:31
Můj otec měl v 8 domě, marse, urana, pluta všechny planety v kv. na slunce v býku.
U něj se to projevilo......měl prac. úraz a od té doby měl velké a trvalé zdravotní problémy a taky z toho důvodu následně zemřel, ale docela dlouho se držel, možná, že to bylo tím, že měl hezky postaveného jupíka ve střelci v 1 domku a super ženu vedle sebe, která se o něj starala a psychicky ho držela......mamka měla tranzitního urana v 8 domě, když táta zemřel.....
neznámy
neznámy | 6.6.2015 17:01
Ja mám 8.dom v Blížencoch, mám v ňom Blíženeckú Venušu v konjunckii s Vertexom a vo vzdialenej konjunkcii s Marsom v Rakovi. Napriek tomu, že mám k tomu aj Škorpióní Ascendent a Pluto v 1.dome, klop klop klop ale ešte ani raz som sa so smrťou v mojom blízkom okolí nestretla. Skôr som si celkom inštinktívne a rýchlo vybrala vieru, v čo ma čaká po smrti, vďaka čomu sa jej nebojím (nevravím ale že keby ide do úzkych, ze som zasa samovrah). Mám však zvláštnu spomienku na to, ako ma približne v 4/5 rokoch prepadla úplná paranoia a asi polroka som mala obdobie, kedy som čakala smrť vyslovene na každom rohu.Nespravila som v podstate nič, nenajedla sa nešla spať, dokým ma mama neubezpečila, že po tom nezomriem. :D Prestalo to ale čo mi stále ostalo je prehnaná opatrnosť. Som strašný bojko a nemôžem si pozrieť ani horor. :D
Moja staršia sestra mala však strach zo smrti vždy a odvtedy čo sa jej narodil syn to nabralo už hraničných rozmerov. Celkom sa bojím aby si to vlastne neprivolala... Tá má 8.dom prázdny, Vodnársky, a Urán má v 6.dome v konj. so Saturnom a v opozícii na Mars s Chirónom (napätý vzťah Saturn-Mars je u nás dedičný). A Pluto má v 5.dome (jej synček má Škorpióní mesiac). :)
neznámy
neznámy | 6.6.2015 21:48
Ako uz pisal martinbd, 8. dom nemusi suvisiet len s vlastnou smrtou, ale aj so smrtou jeho blizkych. Mam vo svojom okoli niekoho so slnkom v konjunkcii s lunou v 8. dome a v opozicii na Pluto. Zazila uz tragicku smrt svojho priatela a vlastnej sestry, ktora spachala samovrazdu. V tom case jej Pluto tranzitovalo cez IC. Blizi sa jej tranzit Pluta v kvadrate na Slnko/Lunu do 8. domu, tak dufam, ze ziadna dalsia katastrofa sa uz konat nebude. -NOOO-
nikav
nikav | 6.6.2015 22:16
V 8.dome mám Slnko, doopatrovala som štyroch ležiacich seniorov, čo umierali doma.
Cítila som, že je to práca pre mňa. Mám tiež rada cintoríny.
neznámy
neznámy | 6.6.2015 22:56
Já mám v 8.domě saturn...a taky mars a jupiter-vládce ascendentu...
Jsem vyloženě suicidální typ x)
Vládce 8.domu v 5.domě...ještě by mě mohl zabít milenec x)

Dřív jsem měla silný pocit, že umřu brzo...teď už se spíš obávám toho, že to tak nebude x)
neznámy
neznámy » nikav | 6.6.2015 23:56
Vím o člověku, co pracuje v hospicu. V kontaktu se smrtí je každý den.
Regentem jeho horoskopu je Venuše, Venuši má v merkurovském VI.domě
a Merkur v VIII.domu.



Cintoríny bývaly pro mne fajn, teď v nich vidím jenom konzum. Pokračování
konzumního chování a neúctu k životu - je-li respekt k smrti, o to víc by měl
být k životu.
neznámy
neznámy | 7.6.2015 07:12
Ja mám ôsmy dom v znamení barana. V ôsmom dome mám jupiter - retrográdny a chirón. Vládcom ôsmeho domu je Mars v 9. dome - Malo by to naznačovať morálny vývoj v dôsledku nejakého úmrtia. Nemám strach zo smrti, ani ako dieťa som strach zo smrti nemala. Smrť vnímam ako prechod do iných sfér, dokonca určité vyslobodenie, nevnímam ju negatívne. Ako dieťa som sa bála skôr tmy a samoty v noci, keď som sa náhle zobudila a bola som sama v izbe. Bála som sa skôr energií, ktoré ma vtedy obklopovali, ktoré som si možno svojím strachom priťahovala - neviem to príliš vysvetliť. Čítala som, že Jupiter v ôsmom dome niekedy naznačuje, že dotyčný môže zomrie v dôsledku svojich názorov alebo životnej filozofie, ktoré môžu niekomu vadiť, alebo prekážať. (Mal ho tam napríklad aj John Lennon. Ten tam mal ale aj urán (rýchla, náhla smrťˇ) a saturn, čo nie je našťastie môj prípad.)

Každý človek sa asi zaoberá tým, čo bude potom... Prečítala som množstvo článkov.
A v jednom z nich bola táto myšlienka: "Všetci umierame podľa toho ako sme žili. A tak najlepším spôsobom prípravy na dobrú smrť, je žiť dobrý život."
milan08
milan08 | 8.6.2015 09:06
ste este prilis mlada aby ste si v hlave nosila taketo temy.co ma prist to pride smrtou zivot nekonci.i mna poslali po mozgovej prihode este naspet sem na zem do tohto tela co som si vybral.mate vela peknych odpovedi radsej sa tym venujte1
neznámy
neznámy » nikav | 8.6.2015 16:17
Moje kamarádka má taky slunce v 8 domku a jednu dobu pracovala v domově pro seniory a taky se setkávala často se smrtí.....
Stránka:
1 2
 

Poèítam horoskop... Počítam horoskop...