mesiac
Streda, 20.2.2019
Meniny má Lívia
SPLN
osvetlených 100% mesiaca
mesiac v znamení panny
meno: heslo:
NAJNOVŠIE ČLÁNKY

PLANETÁRNE KONFIGURÁCIE

   V časoch, keď som začínal s astrológiou, tak som... » viac

Saturnská skúsenosť - Saturn v 2. dome (časť 3)

Druhý dom je v astrológii najčastejšie spájaný... » viac

SYNASTRIA A PARTNERSKÉ HOROSKOPY (časť 2.)

     V minulej časti sme sa prebrali radix (osobný... » viac

NOVINKY

Profesný horoskop

Profesný horoskop Vám napomôže pri výbere vhodného povolania. » viac

Elekcie - výber vhodného termínu udalostí

Astrologický výber vhodného dátumu a času pre dôležité udalosti. » viac

Snár - výklad snov

Výklady najčastejších snov, význam symbolov v snoch. » viac

Katalóg EZO služieb

Katalóg astrológov, numerológov a iných ezoterických služieb. » viac

Astrológia a horoskopy - 

6. a 10.dom

neznámy | 22.6.2012 11:48
Aké zamestnanie alebo prácu Vás napadá ak je panna v 6. dome a kozorožec v 10.dome ?
neznámy | 22.6.2012 14:25
Ahoj

Ja mam to iste a pracujem vo vyskume. Vzdy ma zaujimala veda a badanie, uz od detstva som raz tuzila robit nieco taketo. O inom povolani som ani nepremyslala.

Lenze treba prihliadat aj na to, kde je napr, vladca 6 domu. U mna je to venusa a ta je v 6 dome - co znamena praca v oblasti vyskumu, chemie, mediciny, zivotneho prostredia.....a presne v takejto sfere sa pohybujem. A k tomu si pridam aj slnko v panne a v 6 dome co tiez naznacuje rovnaky smer povolania. Znamenie panny je casto spominane v suvislosti s takymto zameranim. Eventualne este so socialnymi sluzbami alebo kozmetikou. Alebo sluzbou pre verejnost.
U mna to bola nahoda, astrologiu som zacala studovat az potom ako som si zvolila povolanie. Chcem tym povedat, ze clovek si sam intuitivne moze vybrat, ak ma samozrejme moznost, kde ho to taha a potom vidi, ze astrologia to vsetko pekne potvrdzuje:). Tak prajem vela stastia a hlavne nech praca bavi, to je najdolezitejsie-FLOWER-
ballin | 22.6.2012 14:37
a este vladcovia by boli dobry tiez
neznámy | 22.6.2012 19:15
tak na profesnu orientaciu musim pozerat ovela viac faktorov...urcite zahrnut aj 2.dom a vratane 6. a 10.domu aj ich vladcov a planety sa v nich nachadzajuce...a aby to nebolo malo, tak aj celkovy kontext horoskopu (napriklad clovek s prevahou merkura a vzduchu bude mat uplne ine dispozicie ako napriklad saturnan s prebytkom zeme). dokonca aj chybajuce zivly, ci slabe planety mozu dost hovorit o smerovani v tom zmysle, ze clovek sa nevedome orientuje na oblast, kde moze kompenzovat svoje chybajuce vlastnosti (napr. ludia s absentujucim zemskym zivlom sa orientuju na ekonomiku a financie)...
ale ak to mam len tak vseobecne ponat, tak panna v 6.dome a kozorozec v 10.dome moze mat docinenia s povolaniami, ktore cloveka nutia "byt nohami pevne na zemi" a ktore vyzaduju (alebo maju cloveka naucit) presnost, vytrvalost, trpezlivost, stabilitu...napriklad to mozu byt povolania spojene s vyzivou, hospodarstvom, technikou (strojarina, stavbarina), peniazmi a podobne....
sokrates25 | 23.6.2012 00:33
povedal by som, že práca v oblasti výskumu prislúcha jupiterovi a podľa vnútorných postojov aj uránu a práca v oblasti chémie, medicíny a životného prostredia Neptúnovi. životné prostredie by sa dalo ešte pripísať aj postaveniu nejakej planéty určujúcej povolanie, alebo MC v panne. šiesty dom sú služby všeobecne a spokojnosť s nižšou pozíciou. ale v rámci tvojho povolania, tam určite hrajú významnú rolu postavenia, o ktorých možno ani netušíš.

šiesty dom je ďalej faktor ovplyvňujúci naše povolanie tým čo nás vedome, alebo nevedome priťahuje ku každodennej možno až rutinnej všednej práci. to je práca ktorá nie je na výslní aby o nej všetci museli vedieť, respektíve nemusí vyslovene reprezentovať našu rolu v spoločnosti. je to naša konkrétna a každodenná práca, nie povolanie, pracovný post, alebo postavenie v spoločnosti.

KOMUNITA

Príď sa podeliť o svoje názory, myšlienky a pocity na náš originálny chat, či diskusné fóra! Spoznaj kopec fajn ľudí, pričom s každým z nich si môžeš porovnať horoskop, prečítať si jeho stručnú astro charakteristiku (a tým lepšie pochopiť jeho osobnosť), alebo si podľa vyhovujúcej konštelácie horoskopu nájsť spriaznenú dušičku, ktorej sa len tak ľahko nezbavíš (a ani ona teba :-)

Najnovší používatelia:
horoskopy benko horoskopy Dom1n1k_96 horoskopy Kristína horoskopy darkprince1231 horoskopy Alois horoskopy mirka horoskopy donkymamky horoskopy mima87 horoskopy Alan650 horoskopy Pimpf horoskopy SilviaJa horoskopy bug

Z katalógu ezoterických služieb:
registrácia zdarma »

johanes
Vypracovávam všetky druhy horoskopov na základe dlhoročného štúdia mundánnej a transpersonálnej astrológie.

horoskophoroskophoroskop Rozvaha a koncentrácia obyvateľstva je vyššia, čo by sa mohlo zužitkovať pri náročnejších projektoch, jednaniach, či štúdiu. Vyhľadávajte diskusie so zrelšími, skúsenejšími osobami, pretože dokážu ozrejmiť mnoho nejasností.

Vražda / Vrah / Zabiť / Samovražda Zabíjame, keď sa cítime v ohrození alebo keď nám niečo alebo niekto prekáža. Pri vražde pociťujeme hnev, krivdu a zlosť alebo sledujeme nejaké oportunistické ciele.... viac »

Bývalá priateľka / Expriateľka / Ex Predstavuje všetky nádeje na lásku, ktoré nie sú v tomto okamihu naplnené v súčasnom vzťahu alebo v minulosti. Je to aj časť obrazu vášho pudového ženského archetypu... viac »

Zemetrasenie Pri zemetrasení padajú domy (symbol osobnosti), stromy, v uliciach cítiť paniku. Zemský živel je symbolom racionálnej zložky osobnosti, reality, pragmatizmu, stability... viac »

Počítam horoskop... Počítam horoskop...